Informacje dla rodziców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

Artykuły

Drzewo w mieście

Ponowne otwarcie przedszkola

Szanowni Państwo.

W związku z ponownym otwarciem przedszkola od 18 maja 2020 r. bardzo prosimy wszystkich rodziców/prawnych opiekunów o zapoznanie się z obowiązującymi w przedszkolu  zasadami przyjętymi na czas trwania zagrożenia epidemicznego. Nowe zasady zostały opisane w obowiązujących od 18 maja do odwołania procedurach, dostępnych w zakładce Procedury w górnym panelu.

Prosimy także rodziców o podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z ww. procedurami oraz zgody na pomiar temperatury ciała dziecka, które  dostępne są w zakładce Procedury w górnym panelu.

15 maja 2020

Korkurs Warszawskiej Opery Kameralnej

Nasi najmilsi najmłodsi widzowie!

Zapraszamy do udziału w konkursie:)

Na naszej stronie www.operakameralna.pl znajdziecie kolorowanki i krzyżówki, w tym tygodniu poświęcone jednej z najpiękniejszych oper „ Czarodziejski Flet”. Pokolorujcie wybrane zdjęcie i wyślijcie przy wsparciu rodziców do nas. Do 26 kwietnia czekamy na Wasze prace, które zaprezentujemy na naszym FB. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone wspaniałymi pamiątkami związanymi z Naszym Teatrem. Każdy uczestnik dostanie nagrodę niespodziankę. Wasze Nagrody będą czekały do odbioru w teatrze do czasu otwarcia teatru dla widzów rozwiązanie konkursu 30 kwietnia. Zapraszamy do nadsyłania prac na adres: marketing@operakameralna.pl 

Życzymy wszystkim  udanej zabawy !
15 kwietnia 2020