Warszawa, 16.01.2023rok.

Dotyczy podwyżki opłat za żywienie dzieci w Przedszkolu nr 2

Szanowni Rodzice,

W związku ze znacznym wzrostem cen produktów spożywczych potrzebnych do przygotowania posiłków dla dzieci, Przedszkole nr 2 przy ul. Orlej 11 w Warszawie podjęło decyzję o podwyżce dziennej stawki żywieniowej do kwoty 15,00zł od 1 lutego 2023r.

Koszt posiłków będzie następujący: Śniadanie – 3,75zł, Obiad – 7,50zł, Podwieczorek – 3,75zł.

Niestety ceny artykułów spożywczych znacznie wzrosły i dalej rosną, a chcąc utrzymać jakość posiłków cena stawki dziennej musi ulec wzrostowi. Dokładamy wszelkich starań , aby posiłki dla naszych dzieci były zdrowe, smaczne, urozmaicone i dostosowane do ich potrzeb.

Dodatkowo nasza decyzja została podjęta na podstawie Zarządzenia prezydenta m.st. Warszawy nr 1351/2022 z dnia 16.08.2022r (aktualizacja Zarządzenia nr 1302/2017 z dnia 03.082017r) w sprawie ustalenia warunków korzystania ze stołówek przedszkolnych oraz upoważnienia dyrektorów przedszkoli do zwolnienia z opłat za posiłki.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na zrozumienie

Marzena Kisiel – Dyrektor Przedszkola nr 2

Marzena Czajka – Sekretarz przedszkola nr 2