Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Szanowni Państwo.

Ze względu na dobro dzieci, prosimy o nie wchodzenie z dziećmi na piętro przedszkola.

Prosimy także o zakładanie ochraniaczy na obuwie oraz korzystanie z domofonu.

Dziękujemy.

Popołudnie z wierszem

1 marca 2020

Warsztaty Labo odkrywcy

Dnia 26 lutego dzieci wzięły udział w zajęciach badawczych Labo Odkrywcy. Temat: Chemiczne zwierzęta. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z faktami dotyczącymi największych ssaków świata i obserwowały jak powstaje chemiczny kameleon, który zmienia kolory. Tego dnia tworzyły również pastę do mycia zębów dla słonia. Przy okazji tego spotkania dzieci przypomniały sobie o obowiązku i zasadach mycia zębów.

1 marca 2020

Audycja muzyczna

W dniu 14 stycznia 2020 odbyła się audycja muzyczna "Od ucha do ucha". Posłuchaliśmy jak grają skrzypce oraz byliśmy częścią opowieści o 12 miesiącach.

14 stycznia 2020

Alpaki

13 stycznia odwiedziły nas sympatyczne alpaki. Alpaki są zwierzętami inteligentnymi, eleganckimi i bardzo przyjaznymi o czym mieliśmy okazję sami się przekonać.

14 stycznia 2020

Warsztaty drzewo w mieście